Riešenia

Poscom ponúka najširšie portfólio možností platobných riešení na Slovenskom a Českom trhu. Ponuku Vám ušijeme na mieru bez ohľadu na veľkosť Vašej prevádzky, siete predajní alebo sektora v ktorom podnikáte. Vždy môžete očakávať profesionalitu, nasedenie a spoľahlivosť.

Maloobchod

Dnešní zákazníci sú nároční nielen na výrobky ale aj na služby, ktoré im obchodníci poskytujú. Platobný terminál v predajni považujú za samozrejmosť, a preto nie vždy so sebou nosia dostatok hotovosti. Nedovoľte aby Vaši zákazníci odišli ku konkurencii kvôli tomu, že nemajú možnosť zaplatiť vo Vašej predajni platobnou kartou. Nezáleží na tom či vlastníte veľké potraviny alebo menšiu špecializovanú predajňu, spoločne pre Vás nájdeme najvhodnejšie riešenie a pomôžeme Vám zvýšiť predaj, pretože pri platbe kartou zákazníci míňajú viac ako pri platbe v hotovosti.

Horeca

V sektore HORECA je prijímanie debetných a kreditných kariet rozhodujúce. Najmä v hoteloch dnes zákazníci už počítajú s tým, že budú môcť zaplatiť pohodlne svojou platobnou kartou. S našimi POS riešeniami zabezpečíme, že Vaše platby budú spracované bezpečne a efektívne, čo umožní Vašim zákazníkom užiť si dovolenku bez ťažkostí. Ak ste majiteľom reštaurácie či kaviarne, mali by ste zvážiť zavedenie mobilného POS terminálu. Takýto terminál poskytne Vašim zákazníkom možnosť vyplatiť účet priamo pri stole. Budú sa cítiť nerušene, pohodlne a vy tak môžete očakávať ich ďalšiu návštevu.

Služby

Ak poskytujete rôzne služby, ako napríklad domáce renovácie, stavebné či krajinné úpravy, inštalatérstvo, upratovanie, kuriérske služby a i., potrebujete flexibilné riešenie spracovania platieb, ktoré bude cestovať s Vami. Máme celý rad mobilných možností, ktoré sú s Vami tam, kde potrebujete. Je to výhodné nielen pre Vás ako podnikateľa, ale tiež pre zákazníkov, ktorí majú možnosť za poskytnuté služby zaplatiť metódou, ktorá je pre nich najvhodnejšia. Ponúknete tak väčšie pohodlie svojim zákazníkom a zvýšite tak svoju konkurencieschopnosť na trhu.

Verejný sektor

Ponúkame POS riešenia tiež pre oblasť verejného sektora. Pre zdravotnícke zariadenie je výhodné disponovať platobným terminálom, nakoľko pacienti, ktorí Vás navštevujú, často nevedia, koľko peňazí si majú pripraviť na konkrétnu zdravotnú starostlivosť. Ponúknite im preto možnosť platby platobnou kartou, aby už viac nemali obavy z nedostatku hotovosti. Vieme Vám ponúknuť stacionárne aj mobilné platobné terminály, ktoré môžete jednoducho prenášať medzi jednotlivými ambulanciami. Poskytujeme taktiež riešenia pre školy a univerzity, ktoré bezpečne a efektívne spracujú školné a iné jednorazové či opakujúce sa platby prostredníctvom kreditných a debetných kariet.

Sezónny obchod

Poskytujeme POS riešenia aj pre odvetvie voľného času, vďaka čomu môžete jednoducho a pohodlne prijímať platby od Vašich zákazníkov. Ak ste majiteľom sezónnej prevádzky, akou je napríklad kúpalisko, ski park, športové či rekreačné zariadenie, alebo máte stánok na vianočných trhoch či jarmoku, pôsobíte na trhu krátky čas, preto sa snažíte maximalizovať svoje príjmy. Tým, že dáte svojim zákazníkom možnosť platiť aj platobnou kartou, zvýšite ich spokojnosť a tiež im dáte príležitosť minúť viac, než keby mohli platiť len hotovosťou. Ideálnym riešením pre sezónne prevádzky je krátkodobý prenájom platobného terminálu, ktorý Vám ponúkame. Vďaka tomu budete mať platobný terminál k dispozícii v čase, keď ho potrebujete a nemusíte platiť za obdobie, keď ho nevyužívate.